Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek valóban lehet...

Szerintetek valóban lehet pénzt keresni az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Tele van az internet "online pénzkeresési lehetőséget" hirdető oldalakkal, melyeken csak annyi a dolga az embernek, hogy kattintgat naphosszat, vagy reklámokat nézeget. Valóban működik ez a dolog, vagy átverés? Ha átverés, akkor milyen bevált módszerek vannak, melyekkel lehetne online pénzt keresni? 18 éves vagyok és a suli mellé nagyon jól jönne egy kis kiegészítés. (állandóan akarok valami új könyvet venni, de mindegyik több ezer forint és számítógépen pedig nem szeretek olvasni, mert fáj tőle a szemem) Ez még csak középsuli... már előre félek, hogy mi lesz egyetem mellett?! :S Tudok angolul, szoktam fordítgatni, de ez nagyon minimális dolog. Tudnátok tanácsolni valamit?


Köszönöm előre is!


Üdv,

Dávid 18/f


2010. okt. 25. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha csak ennyi lenne,akkor nem csinálná mindenki? Csak kattingatnak,és dől a lé..Nyugodj meg átverés az egész.A lényeg az egészben az,hogy a géped tele lesz mindenféle reklámokkal,esetleg vírussal,és te csak csodálkozol,hogy miért nem működik rendesen a géped.Hiszen te mások reklámját,blogját "reklámozod"..Hogy ebből hogy lesz pénz nem tudom,de nem is éri meg..
2010. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen munka nincs. Kamu mind.Én jelentkeztem egyszer egy ilyenre és nekem kellet előre fizetni. Először nem sokat csak 1000Ft-ot.Aztán 2000,3000 míg 6000 Forintnál már megakartam kérdezni,hogy mikkor kezdhetném végre el a munkát és ki se csöngött a telefon. :-(
2010. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. Menj be inkább egy szövetkezethez és keress normális munkát.

Esetleg ha értesz valamihez, amit lehet számítógépen csinálni, akkor azt csinálhatod, de ha nem, akkor inkább hagyd a netes munkákat, mert azok, amihez semmi képzettség nem kell, mind kamuk.

2010. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
töltsed le a könyvet és nyomtassad ki. ennyi. olcsón megvan.
2010. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Harmoka ***** válasza:
Vannak MLM-es munkák azzal is lehet pénzt keresni. Amerikai találmány, ők nagyon tudják csinálni. Nálunk sokan leszólják, van akik meggazdagodnak belőle.
2010. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Húúúú van egy oldal, aminek az a küldetése, hogy a teljesen normális netes munkalehetőséget kínáló cégeket gyűjti össze. Ha a cégre akármilyen panasz érkezik azonnal lekerül onnan. Elfelejtettem az oldal nevét, de hátha jön valaki aki tud neked ebben segíteni.

Ha sikerül megtalálnod, akkor itt nézz szét. Itt a cégek ajánlatai között nem szerepelnek apró betűk, nem vágnak át semmivel. Ha eszembe juta cím akkor írok még, de hátha valaki tud segíteni.

2010. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudsz honlapot készíteni,programozni?
2010. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valamennyit konyítok hozzá, s van nagyon sok könyvem, amik elolvasásra várnak. Igazából mások szerint van hozzá tehetségem, s igyekszek tanulni, mert később talán ilyen téren megyek továbbtanulni..
2010. okt. 25. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, küldtem egy privit.
2010. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!