Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán maradó csomag hány nap...

Postán maradó csomag hány nap alatt kell megérkezzen?

Figyelt kérdés
Elméletileg 21. Én adta fel azt mondta értesítési szolgáltatást nem kért rá. Ma voltam bent de még nem jött meg.

febr. 26. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1-2nap alatt.

Kérd el a csomag számát,a posta oldalán beírva kiderül hol van a csomag.

Szerintem fel sem adta,nem tudok róla hogy kérni kéne "értesítési szolgáltatást"mert a nyomkövetés alapszolgáltatás-kivéve talán a legegeslegolcsólóbb csomagfeladási módot.

Csomagfeladáskor szokás megadni a címzett elérhetőségét,telefon,email-és akkor a posta értesítést küld amikor a postára vagy automatába ért a csomag,ezek szerint ez sem történt meg.

febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
Akkor az nem csomagként lett feladva... hanem postán maradó ajánlott levélként... de mit ír a nyomkövető???
febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Igen úgy lett feladva pontosabban.

1. Én is úgy tudtam, hogy szokás de nem minden esetben.

Annyira nem aggódok érte mert egy 800 Ft os CD ről van szó de majd rákérdezek még.

febr. 26. 20:04
 4/11 BlackSword ***** válasza:

Akkor tisztázzuk...

Nincs a Magyar Postának olyan csomagszolgáltatása ami nem nyomonkövethető...


A postán maradó ajánlott levél, pedig levél... de annak is oda kellett volna érnie... és annak is van nyomonkövethetősége, ragszám...


Amennyiben pedig nem kaptál semmilyen azonosítót, hát élnék a gyanúval, hogy nem lett ott feladva semmi sem...

febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az MPL Postacsomagon nincs nyomkövetés csak az üzleti csomagon.
febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlackSword ***** válasza:
De van... honnan szeded ezt a butaságot???
febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg melyiknél van bepipálva a nyomkövetés opció.

Ezeken van lehetőség nyomkövetésre:

Csomag

• MPL Üzleti csomag (Például: PB00010122727)

• Európa+ csomag (Például: CP123456785HU)

• MPL Europe Standard (Például: JJH30AAAAAPL00000001)

• Nemzetközi EMS gyorsposta (Például: EA004037757HU)

febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Postás vagyok, tudom mit beszélek, jelen esetben írok... minden csomagnak egyedi azonosító száma van, mely minden kezelési fázisok nyomonkövethető...
febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy üzleti csomag e vagy nem. Minden csomagnak van azonosítója, amit a feladó meg is kap feladasnal és nyomon lehet követni a posta.hu-n.

A postán maradó ajánlott levelet is ugyanígy.

febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak nem nyilvános a nyomkövetés a legolcsóbb MPL postacsomagnak mert ha az lenne nem tudnák eladni az "üzleti" csomagot drágábban.

Ha reklamálsz akkor nyilván meg tudják mondani mert az ügyintéző hozzáfér a belső rendszerhez.

febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!