Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz marad a fizutokból...

Mennyi pénz marad a fizutokból, miután az albérletet meg a rezsit kifizettétek?

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban olyan egyedülálló (vagy legalábbis a párjuktól külön élő) fiatalokhoz szól, akik Budapesten, suli mellett dolgoznak és magukat tartják el.
febr. 28. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb, mint 50 ezer
50-70 ezer
70-100 ezer
Több, mint 100 ezer
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
25 év alatti SZJA mentességgel szép összeg marad.
febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 köszi, az oké, de pont ez érdekel, hogy mennyi is az annyi
febr. 28. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Azt hittem hogy olyan opciók lesznek hogy több mint 1M, 500k-1M, 250k-500k, 100-250, stb.


Aztán láttam, hogy a budapesten, suli mellett dolgozó, albérletben élő fiatalokhoz szól, akikből talán az oldalon akad majd öt darab, szóval érdeme lenne a címbe írni.

febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egyesek mennyire nem képesek a saját anyagi helyzetükön túl bármi mást elképzelni sem.
febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Mi az hogy miután az albérletet kifizettem? Nem fizetek albérleti díjat mivel a saját lakásomban élek, szevasz
febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötöske drága, akkor minden bizonnyal a kérdés nem neked szólt. Ami ha 1 mondattal továbbolvasol, ki is derül😘
febr. 28. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem suli mellett, de 900.000 marad.

Bevétel 1.050.000, bérleti díj+rezsi 150.000.

Medior fejlesztő.

febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!