Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagot várok aminek ma meg...

Csomagot várok aminek ma meg kellett volna erkeznie és ott is van a csomagkövetés alapján abba a depoba ahonnan jönne ide , de mégsem szállítottàk abból a depobol az én városomba?

Figyelt kérdés

Ilyen még nem volt. Ha abban az elosztó központban ott volt aznap reggel akkor aznap meg is kaptam. Most nem értem mi van és már hiába van meg a csomag száma, nem tudom megnézni hogy holt tart a csomag (nyilván ma már nem jön meg), mert nem engedi megnézni a rendszer (Posta csomagkövetés).

Mi lehet a gond? Miért nem kaptam még ma ha tegnap feladták, mint máskor mikor ugyanígy adják fel ? És miért nem látom hol tart a csomag?


febr. 29. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy "máskor" csak 1000 csomag van reggel a depóban, amiből az összeset ki tudják vinni, ma reggel meg 2000 csomag volt, aminek csak a felét tudták, a másik felét majd holnap.
febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Másold be ide a csomagszámot
febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csomagszámot másolni, köszönöm.

Első, lehet igazad van.

febr. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!