Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vinteden valaki kedvelte...

Ha vinteden valaki kedvelte egy meghirdetett termékem, akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor írni szokás az illetőnek?

márc. 1. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Adhatsz neki àrengedmènyt, vagy megkèrdezheted h èrdekli-e, de ez utòbbit nem ajànlom, mert szerintem nagyon idegesítő

márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit csinálni. Ajánlatot tehetsz neki, de ne zaklasd. Ha valaki kedvel valamit, még nem feltétlenül jelent vásárlási szándékot, sőt. Valószínűleg nem fogja megvenni.
márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában az emberek a szivecskézést arra használják, hogy elmentsék maguknak az adott terméket, gyűjtögetnek, összehasonlítgatnak.
márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!<3
márc. 1. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Miért, ha valaki instán kedveli egy képed, mit teszel?
márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, az oké, de nem tudtam, hogy ez itt is így működik. Bocs már :D
márc. 1. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A jófogás is csesztet ilyenekkel, hogy Gipsz Jakab kedvencnek jelölte a hirdetésedet, írj neki itt!

De mivel úgy hirdetek, hogy email és teló is van a hirdetésemben, ezért aki komolyan érdeklődik, az megtalál. Aki meg csak kedvencnek jelöl, azzal nincs dolgom.

márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam amit 3-mas írt. Összegyűjtöm ami közül majd válogatni fogok. Felesleges írni nekik. Csak akkor írj ha kérdeznek valamit.
márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!