Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Licit.hu weboldalon fixáras...

Licit.hu weboldalon fixáras licit megvásárlása után mi következik? Hogyan kell kifizetni?

Figyelt kérdés

Vásárolnék valamit Licit.hu weboldalon, fix áron, de egyelőre nem mertem mert nem tudom mi történik utána, azon túl persze hogy fizetési kötelezettségem lesz.

De ez az egész hogy megy? Ha rányomok hogy megveszem, utána mi fog történni, hogy fizetem ki a terméket? Eladóval lehet kommunikálni?

Valaki aki vásárolt már ott segítsen már legyen szíves, köszönöm!



márc. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az említett weboldalon mit olvastál?
márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A termék adatlapján van olyan rész, hogy "Átvétel módja" és "Fizetés módja". Ott találod meg, hogy mik közül választhatsz. (Ha az eladó nem tüntette fel ezeket, akkor még a vásárlás előtt érdemes ezekre rákérdezni.)


Az eladóval bármikor kommunikálhatsz, minden termék adatlapján ott van, hogy "Üzenet küldése az eladónak".

márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!