Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt veszel le a...

Mennyi pénzt veszel le a kártyáról egy hónapban?

Figyelt kérdés
Mennyi készpénzt tartasz magadnál olyan esetekre amikor nem tudsz kártyával fizetni?
márc. 11. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre nem sokat, nem hiányzik, hogy valamelyik tesókám kiraboljon és vigye az összes lóvét
márc. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Kb. 20 ezret a biztonság kedvéért, de nem nagyon van olyan, hogy ne tudnék kártyával fizetni.
márc. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50 körül szoktam. A kozmetikus és a körmösöm is csak kp-t fogad el.
márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Semennyit, mivel a kártyán nincs pénz. A pénz a bankszámlán van.
márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kb semennyit, csak olyan helyre járok, ahol lehet kártyával fizetni. Most direkt megnéztem a kiadásaim között (szoktam vezetni, hogy mire mennyi pénz megy), hogy idén és tavaly egyáltalán nem volt kp felvét a számláról, az utolsó 2022 ősszel volt. De az is az az egy alkalom volt egész évben.
márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Pár millió mindig van a széfben, de igazából csak a takarítónőnek, meg a helyi piacon fizetünk készpénzzel.
márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Havonta kb 40 ezret veszek fel, mert a zöldségpiacon pl csak készpénzt fogadnak el, meg bérelek egy garázst, azt is kp kell fizetnem, mert a tulaj ódivatú. Egyébként nagyrészt megvagyok készpénz nélkül és utálom is.
márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam havi szinten levenni. Év végén szoktam olyan 3 millió forint + pár milliónyi forintnak megfelelő eurót betenni a széfbe ha kell valahová ez általában kitart jövő év végéig, mert a kártyámat használom.
márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0, igy is kb havi 400k huf-keszpenz kerul hozzam amit nem szoktam elkolteni...
márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyit amennyire szükségem van?
márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!