Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szep kartyas fizetesnel...

Kedd99 kérdése:

Ha szep kartyas fizetesnel arra hivatkozik a futar hogy nem tortent levonas majd kifizetem keszpenzbe es kesobb kiderul hogy megis tortent szep kartyarol is levonas tudok ellene tenni valamit ?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy etterembol ahol szep kartyas fizetest valasztottam de amikor fizettem a futarnal lefagyott a terminal az utan hogy elkezdte nyomtatni a papirt tehat a tranzakcio elindult . Azt mondta a futar ilyenkor elutasitja es nem kerul levonas ugyhogy keszpenzbe kene fizessek. Ennek elget is tettem de kesobb szembesultem vele hogy kevesebb penz van a szamlamon mint aminek kene lennie. Sajnos nem minden minuszos tranzakciot ir az app igy pontosan nemtudom mi tortent. Le lehet valahol kerdezni az ilyen minuszos tranzakciokat es ha kesobb kiderul hogy onnan is levonta a penzt akkor tudok valamit tennie ez ellen ?

2023. ápr. 7. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Otp-s szép app minden tranzakciót ír tételesen. Tudom, mert nekem is az van, szóval abban biztosan meg tudod nézni.
2023. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
otp-nél sokszor nem jelenik meg azonnal a tranzakció csak több munkanap után.
2023. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!