Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza veszik a 3...

Szerintetek vissza veszik a 3 hónappal ezelőtti cipőt a boltba ?(1xer volt viselve blokk minden megvan hozza ) nike ciporol van szó nike dunk

Figyelt kérdés

márc. 11. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

10. Aha, értem.

Ezt is írtam: „A jog arra ad lehetőséget, hogy ettől a vevő javára korlátlanul eltérjen. Mivel nem nevezted meg, mi nem tudunk helyetted érdeklődni.”

Ha meg ilyen okos vagy, minek kérdezősködsz?

márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Istenem hat válaszoltam a kerdesedre és már okoskodás? 😂😂 szimplán érdeklődtem hogy egy 3honapos árucikket vissza lehet e vinni, jo ég … szép napot 😂
márc. 11. 11:59
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Vissza lehet vinni minden további nélkül, aztán majd ott eldöntik, hogy foglalkoznak-e a problémáddal. Nem kötelesek.
márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljesen kizárt még a levásárlás is. Mégis mit képzelsz, mihez kezdenének vele, kitennék akciósan? A ruha más, ha még rajta van a címke (nem az, ami be van varrva), de azt sem kötelesek visszavenni.
márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 es mihez kezdenek vele mit képzelek ? Vissza vettek langelme 🤣 mert volt rajtam 10percet semmi baja talpán sincs semmi és 3HONAPOS GARANCIA , de mit is képzelek nem te ostoba 🤣🤣🤣🤣
márc. 13. 07:09
 16/18 anonim ***** válasza:
OK, bocs, tévedtem.
márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
A garancia a hibásan eladott termékekre vonatkozik.
márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te ostoba? Bár én nem az vagyok, akit te ostobának neveztél, de megkérlek arra a szívességre, hogy ezzel kapcsolatban nézzél szépen tükörbe. Ahonnan rendelted, ott nyilván léteznie kell egy úgynevezett ÁSZF-nek, azaz általános szerződési feltételeknek. Ennek elolvasásában és értelmezésében senki sem gátolt meg téged, ráadásul a vásárlással kvázi elfogadtad és kötöttél egy szerződést, amit ugye hasznos elolvasni. Mégis kiírtál ide egy értelmetlen kérdést kb a semmiről, mivel az értékesítést végző vállalkozást nem nevezted meg, és ez bizony mindenhol másképp működik. Van, ahol a Ptk. vonatkozó részei irányadóak (mint ami az előző válaszokban is szerepel), viszont ebbe a törvénybe az is belefoglaltatik, hogy ettől a fogyasztó számára előnyösen a vállalkozó korlátlanul eltérhet. Ennek tudatában gondolkozz el azon, hogy ki az ostoba.
márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!