Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kriptóval "short...

Hogyan lehet kriptóval "short term" jovedelemre szert tenni?Tobbi lenn

Figyelt kérdés
Segítségét kérném azoknak akiknértenek hozzà.Revoluton kezdtem el kriptózni,teljesen zöldfülű vagyok ahhoz kepest egy kis utànaolvasàssal sikerult szert tegyek egy türhető jovedelemre.Viszont ez kb 3 honap leforgàsa alatt.Làttam viszont hogy van egy gyorsabb taktika,ami a napi szintű többszörös adàs vételt jelenti(buy low-sell high)Na most ami erdekelne hogy ezt a taktikàt nem öli meg az àtvàltasi koltseg?Vagy hogyan kéne ezt csinalni hogy nyereséges is legyen?Egy nagyobb oszzegnél eleg sok az àtvàltas -relativ.Ráadasul 2x.Amikor eladod es amikor megveszed eggyarànt
márc. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy csak úgy megmondom? Azzal ha te az én stratégiámat folytatnád én kevesebb profitra tennék szert szóval keep dreaming
márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs hogy napi többszöri buy low sell high. Ezt úgy értsd, hogy forgóban van benn a pénzed, tehát veszel ma btc-t, mert az olcsó, holnap eth-t mert bezuhan, aztán holnapután semmit, mert nincs mozgás, aztán azután eladod a btc-t, mert megugrott az ára, és fogtál rajta 150 dolcsit, aztán következő nap ebből veszel SOL-t, mert az zuhant be, és közben eladod az eth-t 120 nyereséggel, mert az meg megugrott, és így tovább.

De igazából ezt inkább csak az üzemeltetők reklámozzák, mert így jó sokszor tudnak rólad pénzt legombolni. Ha beteszed ma és kiveszed 5 év múlva, azon ők csak egyszer keresnek 5 év alatt, míg ha naponta eladsz vagy veszel valamit, azon 300x egy évben.

Amúgy E-toron csak akkor sápolnak, amikor megveszel, eladásnál nem. Bár ott nem is konkrétan magával a kriptoval kereskedsz (bár most már úgy is lehet elvileg).

márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
100%

"sikerult szert tegyek egy türhető jovedelemre.Viszont ez kb 3 honap leforgàsa alatt."

A BTC értéke 2022 novembere óta folyamatosan emelkedik. Nem csoda, hogy kripto vételekkel nyereséges vagy. Majd akkor tekintsd magad sikeres spekulánsnak, ha egy olyan időszakot is pozitív mérleggel zársz, mint 2021.november-2022.november.

márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyankor kell venni! Akkoriban 18k volt a btc
márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!