Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme a SHELL SMART...

Van értelme a SHELL SMART kártyának?

Figyelt kérdés

Kb. havonta 1-2x tankolok, megszokásból nyújtom a Shell Smart kártyát, de még soha nem "költöttem" róla pontokat.

Van értelme?

Ami terméket olcsóbban adnak a pontokkal, azok nem túlárazottak?

Ezt a cikket olvasva gondolkodtam el rajta..

[link]



márc. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Van még ez egyáltalán?


Én méga 90 es évek végén váltottam ki ilyen smart kártyát, akkoriban még tankoltama shell nél

kb 20 éve nem tankoltam náluk a kártyám még megvan, vajona rajta lévő pontok is megvannak még?.D


Amugy parasztvakítás az egész


Én az olcsó benzint áruló kutakat látogatom.

Ott kb 30 forintal olcsóbb a benzin, igy 20 év alatt elég sokat sporolhattam meg, igaz a smart kártyámra nem gyűtteka pontok:D

márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
A pontok 1 év múlva lejárnak és a kártya is érvénytelenné válik, ha 2 évig nem használod. Én csak a mekiben használtam, azért szerettem, mert valamikor a 90-es évek végén beárazták a pontokkal a termékeket, aztán az árak emelkedtek, így gyorsabban gyűlt a pont is, de a termékeket ugyanannyi pontért lehetett megvenni mint a kezdetek óta, így hamar összegyűlt egy menü ára. Emiatt jobb volt mint a Burger King Supershopja, ami szintén az elköltött összegért ad pontot, de ott készpénzt helyettesítő módon lehetett elkölteni. Nagyobb szabadság, de ahogy emelkedtek az árak a szükséges pontmennyiség is nőtt. Aztán mindkettő megújította és fordult a kocka, most már a Burger King hűségprogramja a jobb, mert olyasmi mint a Smart, nőnek az árak, gyorsabban jön a korona, de a termékek pontbeli ára nem változik. A meki meg csak 50% kedvezményt ad a pontokért, ami miatt nem úszod meg az áremelést, ráadásul mindenképp fizetni kell, míg a Burgerben össze tudsz hozni teljesen ingyenes lakomát.
márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy megéri. Ingyen van, nem kér enni.

Viszont ha az applikációban engedélyezed, havi 2 tankolásnál 10ft kedvezmény jár literenként, de néha 20 forint.

Így annyiért tankoltam mindig, mint amennyi a noname, privát hígított kútasnál is előtte, de legalább ez Shell... 100km-en nekem kb fél-1 literrel jobb volt a fogyasztásom amikor Shell-nél tankoltam.

Nem szoktam figyelni, de nekem most is van 800 pontom ami 800 forint kuponra használható fel, egész hamar összegyűlt.

Már csak a 10 forint/liter kedvezmény miatt megéri szerintem.

márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!