Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Appleről rendeltem egy Airpods...

Appleről rendeltem egy Airpodsot, és most küldtek egy SMSt hogy nem tudják kézbesíteni hiányzó cím miatt, és kattintsak a linkre hogy frissítsem. Viszont nem működik a link. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az meg a másik, hogy megrendeléskor mindent átellenőriztem, és helyesen megadtam. Az opcionális dolgokhoz nem írtam semmit, mivel nem volt rá szükség

márc. 18. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Épp egy adathalász csaló oldalnak dőltél be. Milyen adatokat adtál meg?
márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Semmilyet, mondom hogy nem működik a link. Nem nyitja meg
márc. 18. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Aha. Én mondjuk lehet resetelném a telefont.
márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon gyanús, hogy adathalász email. Óvatosan kezeld, ne adj meg semmilyen adatot amig nem vagy benne biztos, hogy tényleg az Apple-től jött!

Lépj be az AppleID-ddal az apple oldalán és ott nézd meg a megrendelésedet és az ahhoz tartozó adatokat!

Milyen link? Milyen emailről jött?

Nézd meg a megrendeléskor kapott visszaigazoló emailt és nézd meg hogy ugyanonnan jött-e a mostani kérés. Illetve nézd meg abban az emailben a szállítási címet.

márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
#4: ez egy scam, nincs mit ellenőrizni rajta
márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!