Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szlovákiába termék rendelése...

Szlovákiába termék rendelése átvétellel (?)

Figyelt kérdés
Szeretnék Szlovákiába terméket rendelni, de nem rendelkezem ottani ismerőssel, és csomagponton sem tudnám átvenni a küldeményt (pl. Foxpost, Packeta). Van-e lehetőség arra, hogy a terméket valaki átvegye helyettem (cég, posta), és én személyesen el tudjak érte menni?

márc. 21. 22:06
1 2
 1/11 Seila ***** válasza:
27%

Ilyen esetben csak a posta tudja átvenni ill. a postán tartják a csomagot talán 14 vagy 30 napig, ezt most nem tudom pontosan.

Nézzél ki magadnak egy postát a határ menti részen, ami a legközelebb van hozzád és rendelésnél azt a címet ad meg.

márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Csomagpont miért nem jó?
márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem ertem, hogy egy csomagpont miért nem jó. Épp hogy az az ideális. Nem kell hozzá semmi. Beteszik és van rá 2 napod kivenni. Odamesz akár mikor éjjel is és kiveszed. Sőt, packeta csomagot meg ismerősodnek is simán át tudod küldeni és átveszi helyetted.

De ahogy írták, a posta se rossz.

márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Seila ***** válasza:

3


Nem azért mert arra kell applikáció ill. mobil net? Mert valakinek nincs mobil nete.

márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Packetat ki lehet nyitni simán koddal, nem kell hozzá aplikácio. En stabilan SMS-ben kuldom át a muternak, és mindig kiveszi pusztán az sms alapján :D
márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Seila ***** válasza:

5

Ezt nem tudtam. :D Eddig nem mertem így rendelni, mert gondoltam hogy applikáció szükséges és akkor ott rohad meg a csomagom. :D

márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Seila ***** válasza:

5


De ugye a nyitási kódot nem közvetlen a rendelés után küldik el, hanem majd pár nap múlva, amikor már a csomag packetában van nem?

márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos a csomagpontos átvétel nem lehetséges az adott cégnél. A weboldaluk nem ad lehetőséget erre a szállítási módra, így kizárólag házhozszállításra van lehetőség.
márc. 23. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
7, a kod csak akkor jön meg, ha már bent van a packetas csomagpontban. Azt ők generálják.
márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Seila ***** válasza:

9

Értem, köszi. :)

márc. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!