Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mai fiataloknak már soha...

A mai fiataloknak már soha nem lesz saját, önerőből vett ingatlanjuk?

Figyelt kérdés
Elképesztő milyen árak vannak és a bérleti díjak se olcsóbbak.

márc. 25. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

Tanulj valamit. Tesco árufeltöltőként valóban nem lesz.

IT?

márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
ezért költöztem el az országból
márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Miert ne lenne? Sokan vesznek fiatalon ingatlant. Persze nem az ehberert dolgozo proli reteg.
márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek lesz de albérlet sem utolsó.
márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Nemreg vettem meg a sajat lakasom onerobol, 40 millioert. Egybe kifizettem. Informatikus, contractor vagyok. Az pedig garantalt hogy mekis szalmakrumpli sutokent nem lesz soha lakasod. De hidd el, mas nagyvarosba se lenne külföldön se. Magyarorszag meg viszonylag jol all a havi atlag fizu - lakas ar skalan... Pld amcsiba a sajat lakas teljesen elerhetetlen az atlag embernek, szulok/gyerekek elnek alberletekben. Ezzel semmi gond nincs, a gazdag gazdagabb lesz a prolik prolibbak
márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Pedig ebben az országban minden támogatás csak a fiataloknak jár.
márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Régen se volt könnyebb, árak még így is legalacsonyabbak Európában.
márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
de lesz, csak akkor már nem fiatalok lesznek.
márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

"Tanulj valamit. Tesco árufeltöltőként valóban nem lesz."


Ismerek olyan fiatal házaspárt aminek a férfitagja àrufeltöltő, és úgy vettek nem rég vidéki házat.


De szerintem egy its se kuporgatja évekig a ràvalót, hanem 20-30éves hitelre veszi.

márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

"ezért költöztem el az országból"


Na és hova? Elárulod melyik országban veszel a helyi fizetésből könnyedén ingatlant az adott országban? Csak mert nézegettem az árakat és normális helyen külföldön is horror egy ingatlan ára, zsákfaluba / cigányputriba pedig itthon is tudok olcsón költözni Szabolcsban.

márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!