Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktam horgolni plüssfiguráka...

Szoktam horgolni plüssfigurákat, és nagyon el szeretném adni, hol tudnám eladni őket?

Figyelt kérdés
Inkább élőben valami vásár pest vagy környékén, vagy akár online hol tudnám eladni őket?

márc. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
meska.hu
márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Élőben vásáron csak akkor érdemes ha van vállalkozóid, mert egy váratlan ellenőrzés nagyon tud fájni.

Vannak Facebook-on is kéműves termékkel foglalkozó csoportok (a vállalkozói ott sem árt).

Másfelől érdemes utána nézni az áraknak, mert visszatérő probléma, hogy nem igazán éri meg.

Én is ezért dolgozom kizárólag ajándékba.

Annyit, amennyiért el kellene, hogy vigyék (lásd tényleg megérje), nem szivesen fizetnek ki (habár ha megtalálod a célcsoportodat, akkor lehet, mert egy ismerős is 40-50.000 ,-ért adja az amigurumikat, és viszik, csak én nem születtem kereskedőnek).

Ha meg alá árazol, akkor azoknak (is) rontod az üzletét, akik ebből élnek. Meg a te munkád sem lesz megbecsülve. (szóval én nem születtem kereskedőnek).

Sok sikert azért, de tényleg tájékozódj, hogy ne neked legyen a végén kellemetlen.

Ráadásul horgolós csoportban visszatérő probléma, hogy legalább az anyagköltséget kérd el előre, mert sokszor, mire elkészül a termék a vevő meggondolja magát, hogy mégsem kell :(

márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs vállalkozásod, akkor csak "kéz alatt", ismeretségi körben.


A NAV ellenőrei a hirdetési oldalakon és a facebookon is ott vannak.


Drága a bünti.

márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!