Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kereshetnèk anyukakènt...

Hogy kereshetnèk anyukakènt otthonròl pénzt?

Figyelt kérdés

MLM nem érdekel.


27N


márc. 26. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen egy vélemény is lehet hazugság, s ennek az ékes példája a fenti, általam (és minden más, épeszű ember szerint is) kifogásolt, fenti kommented.
márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11 tehát te jobban ismered az én véleményemet, mint én, és hazudok, valójában nem azt gondolom amit írtam? Illetve milyen jogon nyilatkozol más emberek nevében, és milyen jogon döntöd el, hogy ki épeszű és ki nem?
márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Látom, nem nagyon tudtad értelmezni a 11. választ.


A véleményed nem titok, s nemcsak te ismered, hisz közzétetted az 5. válaszban. Ám, amit ott írtál, az elég messziről is jól láthatóan hazugság.


"milyen jogon döntöd el, hogy ki épeszű és ki nem"


Hol láttad, hogy bárkit is megneveztem volna?


Olvasás-értelmezés kb. általános iskola, alsó tagozat.

márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

#13 én remekül értelmeztem, hogy csak maszatolsz a szavakkal, de most váltott át viccesből unalmasba/szánalmasba, ráadásul akármennyire is erőlködsz, hogy védd az MLM-et a kérdező világosan leírta, hogy nem érdekli, ezért feleslegesen szemeteljük tele a kérdését.


Bocsi kérdező, kanyarodjunk vissza oda, hogy mihez értesz, amit esetleg online is tudnál kamatoztatni?

márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

@14


Lefordítom a kérdező óhaját:


"Autót vásárolnék mindennapi használatra. Olyan nem érdekel, amelyik kormányozható."

márc. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

"kérdező, kanyarodjunk vissza oda, hogy mihez értesz, amit esetleg online is tudnál kamatoztatni?"


Ha bármi ilyesmivel rendelkezne, a kérdése nem született volna meg.


Sok sikert kívánok neked is és a kérdezőnek is!

márc. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is attól tartok, de hátha :)
márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!