Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otps szépkártya kinek van???

Otps szépkártya kinek van???

Figyelt kérdés
Kaptam 150 ezer Ft levasarhato szép kartyat. Nos a gondom az hogy végülis mit lehet ebből venni? Utazás azt tudom. De konkrétan. Szabolcs megye,hol tudom ezt felhasználni és mi az amit célszerű venni belole ? Hideg élelmiszert kivették. De konkrétan mit szoktatok utazáson kívül venni? Tisztítószert sem lehet ???
márc. 27. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keszetelt lehet venni etteremben, hotelt lehet vele fizetni, szinhazat, edzotermet, …
márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És pl van egy abc ami elfogadóhely ott is? Ha veszek hideg élelmiszert a meleg mellé? Vagy nem tudom így gondoltam. Hogy be akarok vasarolni és veszek pl egy olyat amit lehet pl grillcsirke de a többi élelmiszer lenne azt látják? Vagy hooogy??? Mert mondom akk veszek vlmit ami megfelel és hatha hozza húzzák a többit.
márc. 27. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van, ezerféle dologra lehet használni, ahogy az egyes is írta.

Kérdező, a terved alapjában véve nem megoldható, viszont nagyon sok bolt, hentes így csinálja, ahogy írod. Csak meg kell találni ezeket a helyeket.

márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem fogja engedni a rendszee. Lehet belőle koncert jegyet is venni vagy edzőterembe menni. Színházba is lehet jegyet venni pl.
márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!