Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki jàrt már úgy ahogy èn...

Valaki jàrt már úgy ahogy èn a vezetèssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval az a problémám hogy az elsősegély tanfolyam elsőre sikerült az elmèleti viszont harmadjára. Ès most járok a vezetèsnèl van egy kis kínlódás oktatót is váltottam, de a jelenlegi oktató sem szeretné hogy a vizsgáig el jussak, mert akkor már szólt volna. Èn is, ès ő is ideges, látom rajta èn szeretnék vègezni de úgy èrzem, hogy remènytelen hogy a vizsgáig is el jussak. Októberbe telik le a 2 èv utánna annyi. Jó èn nem mondom hogy nincsen hibám. De mindig bele nyúl mindenbe nem hagyja hogy egyedül vezessek síetett így èn meg kapkodok is. Szóval az lenne a kèrdèsem hogy járt már így valaki? Vagy velem lenne a baj? Jó persze fel kell venni a forgalom ritmusát. De èn már remènytelennek èrzem ezt hogy valaha el jussak a vizsgáig ès hogy sikeres is legyen. A negatív kommentek nem èrdekelnek.

márc. 29. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, abba is hagytam. Sajnos a legtöbb oktatónak az a célja hogy rengeteg órát vegyél. Soha véget nem érő tanfolyam. Más az ha kapcsolatok útján kerül valaki egy iskolába. Sajnos nekem nincsenek kapcsolatok, ezekkel meg nagyon nehéz megcsinálni.
márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom. Mivel a családjából nem vezetett senki, ő amint a kora megengedte rögtön ment. Minden ment neki jól. Amikor vizsgáznia kellett kitört rajta a lámpánál. Ezért egyszer elbukta, utána meg nem ment el. Azt mondta nem bírja megcsinálni annyira izgul. Hagyta az egészet, hogy neki soha nem lesz jogsija mert nem alkalmas rá. Kb. 5 év múlva sokkal érettebben újra csinálta az egészet elölről. Semmi ilyen problémája nem volt. Kinőtte a lámpalázát. Most már egy rutinos jó sofőr.
márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lámpánál= lámpaláz
márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Válts oktatót. Komolyan mondom. Ha a jelenlegi oktatód nem támogat, akkor keress egy olyat, aki fog.


Nem te dolgozol nekik, hanem ők neked.

márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtanulod a gépkocsi kezelését készség szinten, akkor nem fogja elvonni a figyelmed, és több marad a forgalomra, táblára, stb.


Mindig itt van a probléma gyökere.

márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
ha 2 év alatt nem tudsz megtanulni vezetni, az nem az oktató hibája. Foghatod rá felőlem, de attól még nem lesz igazad.
márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem feltétlenül igaz, nem létezik rossz diák csak rossz tanár. Sajnos tényleg nagyon lehuzósak. Akinek nincs jogosítvány, vagy sikerült normálisat kifogni az nem is sejti hogy mennyire meg tudja keseríteni az egészet egy ilyen kontár. És sajnos ezekből van sok. De ha tegyük fel alkalmatlan lenne a tanuló, akkor pedig úgy tisztességes hogy meg kell neki mondani nem vetetni az órákat. Szerintem. De viszont az ritka hogy valaki alkalmatlan.
márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 év alatt nem sikerült megtanulni annyira vezetni, hogy ne kelljen rendszeresen az oktatónak belenyúlni?

Meg lehet próbálni egy harmadikat is, de kétlem, hogy ez segítenie. Nem mindenkinek való, van ez így.

márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Kíváncsi lennék rá hogy helyileg hol van és melyik autósiskola, Borsodban köztudott hogy nagyon is hülyének nézik az embereket a legtöbb autós iskolában és a vozsgabiztosok is szó szerint gyökerek! Minden xarba bele kötnek az oktatók meg nem a kötelező dolgokat oktatják sőt direkt húzzák az időt hogy vegyen a tanuló meg vagy 100 órát mert nekik ebből van pénzük!!
márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem novemberben telik le a 2 év, harmadik oktatómnál vagyok.

Nem csoda, hogy nem megy úgy ahogy kellene ha az első oktatóval havonta 1x vezettem 1 órát, aztán kihagyás, második oktatóval hetente de az nagyon szar oktató volt.

Aztán majdnem 4 hónap kihagyás suli váltás miatt, és most lesz a harmadik vizsgám..hagynám az egészet mert nagyon belefásultam már az állandó izgulásba meg abba hogy még mindig nem megy pedig lassan 2 éve vezetek…

ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!