Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki telefonon szerződést kötni velem, kizárva a lehetőséget, hogy nyugodtan átolvassam, áttanulmányozzam a leírt szerződést és feltegyem aláírás előtt az esetleges kérdéseimet?

Figyelt kérdés

márc. 30. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan azért, hogy minél több ügyfelet szerezzenek és könnyebb így csőbe húzni az embereket, akik már egyre kevesebbet költenek, így egyre nehezebb dolguk van a szolgáltatóknak.
márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%
Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy küldje el írásban az ajánlatot e-mailben. Mire erre nem hajlandó, megkérdezem, hogy írásban nem vállalja. Erre hebeg-habog valamit, majd megköszönöm az ajánlatot, de nem élek vele.
márc. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez nem is szabalyos. Egyszer csinaltam ilyet. Az volt az utolso.
márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Át akarnak verni. Hogyha elküldenék, azt nem biztos, hogy aláírnád.
márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem is értem hogy nem esik le hogy átverés. Mi az hogy telefonon szerződést kötni?? Ilyet se hallottam még. De ennek úgy lenne értelme ha részletesen ki fejtenéd a történetet.
márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Yettel ezt csinalja egy ideje
márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalók.
márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb cégek, pl MVM üzletkötői is csinálnak ilyet, én így kértem a gázszámlámhoz gázőr szolgáltatást. Ezek szerintem azért ajánlgatják, hogy kösd meg telefonban, hogy minél hamarabb rögzítésre kerüljön az üzlet és gondolom, kapnak utána jutalékot. De ilyet csak megbízható céggel kötöttem én is, és fontos, hogy kérésre elküldik a szerződés feltételeit. Ha valami ismeretlen hív ilyennel és nyomul, azt le kell rázni.
márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, az egyik ilyen épp az MVM volt, ahol élve a 14 napos elállási jogommal, végül visszaváltottam a korábbi biztosításra, mert az jobb volt ár/érték arányban. De próbáltak már mindenfajta más biztosítást is így rám tukmálni.
márc. 30. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ne hagyd nekik. Jól tetted, hogy elálltál.
márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!