Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárok, ügyfélszolgálatosok...

Futárok, ügyfélszolgálatosok miért jobb inkább hitegetni mint beismerni valamit?

Figyelt kérdés
Korábban volt egy esetem emaggal hogy rendeltem egy mosógépet jött is email minden futarnal van a csomag stb aztán 1 hétig csak az igergetes jött az ügyfélszolgalattol most itt a mosógép ott van stb míg a végén kiderult nem is volt semmilyen mosógép mert nem volt nekik de csak a hitegetes meg kamuzas ment na mind1... Ma jött volna egy csomag a dpdtol 10:10 és 11:10 között neten néztem is hol jár ekozott az időpont között pont itt is volt a városba majd egyszercsak eltűnt a nyomkovetesrol hol jár, aztán látom 11:31kor kezbesitette a csomagot az oldal szerint hívom az ugyfelszolgalatot mondta felhivja a futárt az meg mondta neki igen valamit elkevert a csomaggal de megvan 15-20 perc és hozza várok várok 14 óra semmi hír, felhivom megint az ügyfélszolgalatot ő megint a futárt aztán mondja nemtudja honnan jött ez hogy 15-20 perc és jön mondta még van 3 falu ahova megy és mikor jön vissza akkor ideadja kB 1 óra, utána hívott maga a futár elmondta nekem ugyan ezt megint eltelik az idő 16:45 semmi hír felhivom a futárt mondja az utolsó faluba jár 3 csomag van itt és jön oké várok, már fél 6 semmi hír megnezem az oldalt látom 17:11kor visszavitte az eloszto központba úgy hogy mikor én hívtam onnan pont annyi lenne az idő hogy a központba megy már csak és pont én is útközben estem volna. Miért kell hitegetni az embert inkább mondná meg bocs ma nem viszem vagy el hagytam a csomagot vagy el cseréltem vagy valami mert ha ez van úgyis kiderul minek kell húzni az ember idejét ilyen faszsagokkal?
ápr. 2. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon ráérsz ha ezt lesed hogy mikor jön a mosógép.

Nézd, ez úgy működik, hogy tuti igazat mondott, csak mindig jött valami ugyanilyen f...g, mint a te eseted. Valószínű letelt a munkaidejük és visszavitték a központba. Ha csak egyetlen napra futár lennél, azonnal tudnád hogy mi a pálya, és szarnál rá hogy mikor hozzák, majd hozzák amikor ideérnek vele, akkor.

Csak a zembereknek minden azonnal kell és most rögtön.

Én kb szarok rá mikor érkezik egy rendelésem ezer más dologban hasznosítom magam addig, aztán majd értesítenek ha letették az ajtóba. És akkor felhívom manci nénit a szomszédból vagy frici bácsit a másikból hogy nézzen azért a cuccra amíg este 9 re hazaérek.

ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen annyira nagyon értem rá hogy délelőtt lett volna aki atvegye abba az időpontban amit megadott de neki is máshova kellett volna utána mennie de nemtudott mert a futárt várta utána az ugyfelszolgalatos mondta 15-20 perc azért nem tudott menni mert ha már azt mondta csak nem bassza át és tényleg jön, délután meg mikor én voltam otthon nem úgy terveztem már a délutánom hogy egész nap a hitegetes miatt otthon kell maradni mert délelőttre vártam. (nem volt lehetőség csomagautomara pedig mindig azt választom pont ezek miatt bármikor atvehetem) Ha meg tudja letelik a munkaideje mondja hogy bocs ma már nem fogom vinni és nem fogom elbaszni a délutánom azzal hogy várom a semmit.
ápr. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!