Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék egy olcsóbb és jobb...

Szeretnék egy olcsóbb és jobb mobilelőfizetést, hogy tudom kiválasztani a legjobbat?

Figyelt kérdés
Jelenleg a családdal vagyok flottában, több mint 10 éve megvan ez az előfizetés, úgyhogy nagyon elavult, alig van netem, cserébe korlátlan beszélhetek a családdal, amit nem szoktam. Telefonálni egyáltalán nem szoktam, smst is nagyon ritkán küldök. A szolgáltatóknál nekem nagyon nehéz eligazodni, hogy ki tud jobbat és olcsóbban kínálni. Nincs valami applikació vagy összehasonlító oldal?

#előfizetés #flotta #Drága és rossz
jan. 31. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs
jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vodafone a legjobb
jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
És ez itt a szolgáltatód ügyfélszolgálata szerinted...?
jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

"A szolgáltatóknál nekem nagyon nehéz eligazodni, hogy ki tud jobbat és olcsóbban kínálni"


Pont az ilyen gyenge értelmi képességűek miatt tudsz csetelni a csetbotokkal 0-24 órában, akiknek 5 díjcsomag összehasonlítása meghaladja a szellemi kompetenciáját. Egyszerűen beírod a csetbotnak, hogy mik a felhasználói preferenciáid az pedig kiadja a felhasználási területedre legoptimálisabb díjcsomagot.

jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ennyi frusztrált szaréletűt. Kérdeztem valamit, ha értelmesen nem tudsz rá válaszolni akkor görgess tovább.

Igen, tényleg összehasonlítja a csetbot az összes szolgáltató kínálatát? Mert szerintem csak a sajátjai közül lehet választani, míg lehet, hogy egy másik szolgáltatóval úgy is jobban járnék.

Köszönöm.

jan. 31. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igazad van, valóban nehéz kiigazodni. Volt viszony ilyen app. Startup korát nem élte túl. Az MNHH oldalán van ilyen, de nem teljes, nem up to date. Tisztelj meg és legyél az ügyfelem: mobilcsomagok pont hu
febr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek.
febr. 1. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!