Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vettem tegnap egy...

Vaterán vettem tegnap egy könyvet tegnap este. Ki is fizettem azonnal, mégsem kaptam még visszajelzést sem az eladótól. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap este vásároltam egy nem licites (azaz azonnali vásárlós) könyvet egy eladótól. Megkaptam az elérhetőségét emailben, ki is fizettem pár percen belül bankszámlára a teljes összeget (többször ellenőriztem a nevet és a számlaszámot), a pénzt le is vonta.

Mégis, hiába van munkanap és már este hat óra, még csak egy visszajelző emailt sem kaptam vagy semmit. Mintha nem is történt volna semmi. Ilyenkor mi a teendő? Átverés volt? Pedig elég sok értékelése van az eladónak, és 99% fölötti arányban pozitív szóval nem gondoltam volna. Most már buktam a pénzem?



ápr. 4. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Arra nem gondolsz, hogy esetleg éjszaka aludt az eladó, ma pedig dolgozik a munkahelyén, most épp bevásárol, aztán majd este fog foglalkozni az ügyeddel?
ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Ez semmi.


En mar jartam ugy, hogy irt a vevo, hogy ebben a percen utalt, feladtam-e mar postan.

lol


Ja, es meg nem az azonnali utalas idejeben volt.

ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

2-3 hét türelmi idő szokásos még akkor is, ha otthon van neki, amit küldeni fog.

De sok terméket kifizetés után rendelnek meg külföldről, akár 6-10 hét is lehet, mire megkapod.

A Vatera szabályzata azt hiszem, 3 hetet ír elő, mégis futnak ott ezek a több hónap alatt teljesíthető eladások is.

ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!