Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora tőkével kezdtél el...

Mekkora tőkével kezdtél el először befektetni?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Legelőször párszázezer forinttal. Aztán jöttek kisebb nagyobb nyereségek, azt mind visszaforgattam. Egyetem alatt felvettem a diákhitelt is, azt is mind befektettem. Így indultam.
ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Mit nevezünk befektetésnek?


Amióta piacgazdaság van, úgy vásárolok hogy árkutatást végzek minden költés előtt, és ahol olcsó/akciós, abból veszek sokat, ha tartós cikkről van szó.

Most például még mindig 100-150 Ft-ért vett 10 dkg-os szappanokat használok, amiket 1,5 éve vettem. Most 300 alatt alig van.

Ez egy befektetés például.

Van például tárolóm, amit 1,5 millióért vettem 2 éve, már akkor majdnem a dupláját érte.

ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Elso bitcoinomat ugy vettem hogy tobb honapig havonta vasaroltam, havi kb 50000 forint ertekben, akkor meg 1 btc 1200 dollar kornyeken mozgott
ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
2 millióval kezdtem.
ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az első tranzakcióm 5 millió forinttal volt
ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9,5M
ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7:

"az idegenek hatalmas hazait vagyonukat atiratjak"

Milyen idegenek?



"Miutan eladjak"

Kinek adják el?


"es az egeszbol tized a zsidók"

Kik?

Miért?

ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy mennyivel kezded, hanem hogy milyen hosszú távon hatványozódnak a kamatok. Ha csak 10 ezer forintot kezdesz el kamatoztatni, de azt nagyon korán, már az is sokkal többet érhet annál, ha nagyon sokkal később kezdesz befektetni. Persze minél többet tudsz félre tenni, annál jobb. De az sokkal fontosabb, hogy minél hosszabb távon halmozódjon.

Arról nem is beszélve, hogy ha később sokkal többet tudsz mellé tenni, akkor pláne nem számít, hogy mennyi volt a kezdés.


Ha éveken keresztül félre tudsz tenni csak heti/havi 10 ezret, az akkor is 120-480 ezer egy évben, mit számít, hogy az első összeg már 10 ezer volt?

ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!