Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A debreceni Kishegyesi úti...

A debreceni Kishegyesi úti Tesco miért van már jóideje félig lezárva?

Figyelt kérdés
A "második fővárosban" ez dívik?

ápr. 9. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Az a TESCO a kiskereskedelem szégyene! Én már vagy 3 éve be sem teszem oda a lábam, annyira le lett züllesztve.

Egy kókler idióta vezeti.

ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Eleve a környék elég gatya. Jó érzésű ember már csak emiatt sem megy oda.
ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Szemben a Meki, mellette a KFC folyton tele van - szerinted rossz-érzésű emberekkel... Aha...
ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Az egesz varos ilyen... egy kisebb dunantuli videki varosban normalisabbak a korulmenyek, mint itt. Mucsa, Alfold... :)) Nezzek meg a nagytiszteletu civisek pl Gyort vag Sopront...
ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Dehát van ott a környéken minden KFC, Mcdonalds, a Tesco épületében is egy rakás üzlet, kajálda, fagyizó, minden. Nem a környékkel, vagy a körülményekkel van a baj. Én azt nem értem, hogy a Tesco vásárlóterének a felét miért zárták le és miért áll ott üresen.
ápr. 9. 23:25
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván azért, mert egyszerűen nem érte meg nekik fenntartani azt a hatalmas üzletet, nem volt akkora profitjuk, nem véletlen, hogy most bérbeadásra van kínálva a lezàrt rész (ami senkinek nem kell).


Egyszerűen sok a multi, a Tesco dràga, mindenki inkább a Lidlbe meg Aldiba jár, leáldozóban van neki és próbálja menteni a menthetőt, ennyi.

ápr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
A Tesco a drága? Ne már.
ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk drágább, mint a Lidl vagy Aldi.
ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

"Szemben a Meki, mellette a KFC folyton tele van - szerinted rossz-érzésű emberekkel... Aha..."


Mondjuk intelligens ember nem is jár ezekre a hulladékárusító helyekre.

ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezőnek: értsd már meg végre, a DiVinós kérdés alatt is elmondtam, nem azért zár be vagy csökkenti a kapacitását egy üzlet, mert Papp László a polgármester. Ha fideszezni akarsz, próbálkozz már valami ütősebbel.
ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!