Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszakapni a...

Hogyan tudom visszakapni a pénzem?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja letöltöttem a Temu alkalmazást. Csupán szétnéztem, regisztráltam, de nem vásároltam. Most mégis levont 9000 forintot a számlámról. Mi történt? Hogyan tudom a pénzemet a lehető leghamarabb visszakapni?
ápr. 9. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A temu nem von le a számládrol. Te fizetsz előre kártyával.
ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mi jelenik meg a számlakivonaton?
ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehetetlen hogy csak Úgy levont. Fotózd be a számlakivonatot(takard ki a többit, nev stb) és töltsd fel ide.
ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak szetneztel honnan tudna a kartya adataid? Valami nem kerek...
ápr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy nem kerek... 😀😀
ápr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan vont le 9e forintot, ha soha nem adtad meg a bankkártya adataid, mivel nem is vásároltál?


Valószínűleg benézted, hogy melyik bolt terhelte az összeget, avagy valamelyik ismerősöd rendelt a kártyáddal.

ápr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
cool story bro
ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok képet feltölteni ide. A netbankomon kártyafoglalás címen történt a levonás. Ha történt volna valami amit nem írnék le őszintén akkor feleslegesen tettem volna fel a kérdést.


Temu IE : kártyafoglalás és egy csomó szám van leírva a tranzakciónál.

ápr. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!