Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Beteges hogy így spórolok/megf...

Beteges hogy így spórolok/megfogom a pénzt?

Figyelt kérdés
Van 18-19 ezer euróm és havi 1600 nettó euró fizetésem. Viszont ha lehetne nem költenék kajára.. nyilván kell szóval havonta 200 euró kaja meg sajnos benzin 80 euró havonta.. de ezeken kívül ( persze a kötelező dolgokon kívül) nem költök.. se ruhára.. ( csak ha kikopik vagy szakad) se étterem se semmi ..

ápr. 10. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem jó, mert így elfelejtesz igazán élni.
ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Kérdés szerintem, hogy hány éves vagy, milyenek a családi viszonyaid, milyen céllal spórolsz ennyire és meddig akarod ezt csinálni?
ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsiságból kérdezem: miért spórolsz ennyire? Ha csak azért, hogy ne költs, akkor szerintem ez nem OK így, mert hol van a szórakozás, a kikapcsolódás, a pihenés és hasonlók, amikre mindenkinek szüksége van?
ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha kaján spórolsz, idővel meg fogja bosszulni magát és fizethetsz az egészségedért. A többi számomra normális, én is csak akkor veszek valamit, ha szükségem van rá. Azért, mert valami egyszer már volt rajtam, nem veszek újat és a házi kosztot is jobban szeretem, mint az éttermit.
ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oh bocsii nem írtam.. 25 vagyok
ápr. 10. 17:03
 6/21 A kérdező kommentje:
És otthon saját lakás gyűjtök
ápr. 10. 17:03
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
(Be is fekteted vagy pénz formájában áll, amit gőzerővel nyomtatnak a semmiből?)
ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

áll

buta vagyok én a befektetéshez

ápr. 10. 19:16
 9/21 Aktív Szál ***** válasza:
Nem kell a befektetéshez atomfizikusnak lenni. Ha államkincstárnál veszel Emápot, már az is jobb, mintha csak áll a pénz és Euróban marad.
ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de az is inflálódik
ápr. 10. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!