Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rámentem Aliexpress-en véletle...

Rámentem Aliexpress-en véletlenül a "confirm order received" gombra, attól vajon megfogom kapni a terméket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először rendeltem az aliról. Minden ment sorjában,a terméket kifizettem kaptam az üzenetet az eladótól h postára bocsájtja stb... Eltelt pár nap és kaptam az alitól egy értesítést, egy megerősítésről. Megerősítettem és csak most néztem utánna h ezzel azt erősitettem meg h a terméket megkaptam épségben... Most meg pánikolok h megfogom-e kapni a terméket...Ugyvolt hogy megjelent a termék amit megrendeltem és volt alul egy piros négyzet... Az volt bele írva hogy Confirm order Received.

De már kaptam egy üzenetet h "Your order has been shipped"


2018. okt. 27. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit pánikolsz, szerinted majd szólnak a postára, hogy akkor nem kell neki kézbesíteni?
2018. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ha feladta a rendelésedet, akkor tök mindegy, hogy rámentél-e. (oké, persze nem a legjobb, hogy rámentél, de most ettől függetlenül megkapod a terméked)
2018. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell aggódni. Én nemrég rendeltem az Aliról és az Ebayről is ugyanolyan terméket, az Ebay-es megjött, én meg az Alist igazoltam vissza, mert a csomagot nem néztem át alaposan, és azt hittem, hogy az Alis jött meg. Természetesen 2-3 nap múlva megérkezett az is. Gyakran, és sok mindent rendelek mindkét oldalról, de még sose volt olyan, hogy valamit nem kaptam meg.
2018. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!