Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20 ezres órabérért dolgoznak...

20 ezres órabérért dolgoznak a bútorszerelők?

Figyelt kérdés
Hálószoba bútort vettem, és a kiszállító nagyvonalúan felajánlotta, hogy egy húszasért összeszereli, amit visszautasítottam. Végül egyedül raktam össze 1 óra 40 perc alatt, úgy, hogy ez volt az első. Egy kis rutinnal a következő már tuti 1 óra alatt lenne.

#fizetés #munka #pénz #IKEA #bútorszerelés
ápr. 12. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenki téged kopaszt meg, igen. Miért lehet ez így? Nem kritika, összesen egy darab, konstruktív szándékú kérdés. Nyilvánvalóan ne nekem válaszolj!
ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xp ali ***** válasza:
Igen de nincs napi 8 órában melójuk és nem egyedül vannak rá, hanem 2-3an. Úgy már nem annyira hihetlenül magas órabér. Mellékesnek jó. És van, akinek több a pénze, mint az ideje, neki megéri, ha összerakják. Neked nem érte meg, mert több időd van, mint pénzed.
ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!