Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs a hivatalos...

Miért nincs a hivatalos levélben feltüntetve, hogy mi okból hívnak be mint tanút meghallgatni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy hivatalos levelet a NAV-tól. Tárgy: Idézés tanú részére. Aztán több oldalon keresztül fel van sorolva mi történik, ha nem jelenek meg, továbbá az elektronikus kapcsolattartásról van szó. Elképzelni nem tudom milyen ügyben kell tanúskodnom. Sok éve egy nagy vállalatnál dolgozom tehát biztos, hogy szabályosan adóznak utánam. Ezt csak így lehet a részükről? Semmi tájékoztatás, hogy mégis miről van szó? Kiről, miről fognak kihallgatni? Az ügyintéző neve és tel száma meg van adva holnap tudom felhívni. Szerintetek?

ápr. 16. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hivd fel.
ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tartozik a levélbe. Ott megtudod, és mivel nincs idöd elöre felkészülni, kevesebb eséllyel fogsz hazudni.


Egyébként fölösleges telefonálni, mert úgy eleve nem adnak ki infókat

ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát persze azt én is gondoltam, hogy a felkészülés miatt de hogy ez így szabályos? Ez meglepő számomra.
ápr. 17. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen szabályos, neked csak annyit kell tudni, hogy X napon Y órára be vgy hívva tanunak. Hogy mit akarnak, az ott elmondják, elöre nem kell tudni róla.
ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!