Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A fundamenta összeghez futamid...

A fundamenta összeghez futamideje alatt hozzá lehet nyúlni?

Figyelt kérdés
mondjuk a 3. évben vagyok, de kell róla a pénz valamire. Hozzá lehet nyulni az összeghez bűntetlenül? Vagy meg kell várni a lejáratát?
ápr. 20. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hozzá lehet nyulni az összeghez bűntetlenül?"


Dehogy lehet.

Ha felmondod a szerződést, megkapod az addigi befizetésedet, de semmi kamattal.

ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzányúlhatsz. Ha belépsz a Fundamenta felületedre, ott van egy lakásszámla felhasználás menüpont, ahol kérheted a megtakarításod kiutalását.
ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy kivenni. Szerződést fel kell mondhatod, visszakapod az addigi befizetést, de akkor ugrik a kedvezményes kölcsön. Az egészet kezdheted előlről.
ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akkor hogy lehet "felhasználni" mondjuk egy felújításra? Láttam, bizonyos szolgáltatásokhoz kuponokat is küldenek. Meg kell várnom a 4 évet?
ápr. 26. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 - Úgy, hogy megvárod, míg lejár a szerződés ideje, aztán kiutalják a pénzt és elköltöd.
ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igy akkor ez most olyan, mintha malacperselybe gyűjtögettem volna, csak kicsivel több jön ki, amikor 4 évente összetöröm. Akkor hogy csinálok olyat, hogy "na kell az összeg pl felújításra" - akkor ilyen nem is létezik náluk? Ez eredetileg "lakás célra van", dehát akkor ez olyan, hogy 4-4-4 évenként kérhetem vissza az összeget, és ennyi?
ápr. 26. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:

A fundamenta egy lakás takarék kassza, tehát ahogy írod: ez egy malacpersely, amit feltöltesz pénzzel, majd a szerződés lejárta után többet kapsz vissza + egy nagyon kedvező kamatozású kölcsönt.


Ha neked "csak úgy" kell millió, akkor arra a klasszikus OTP, CIB, Erste stb. bankoknál kell kölcsönt felvenned. 1-2 héten belül megkaphatod a pénzt, cserébe magasabb a kamata, mint a fundamentás kölcsönnek.

ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!