Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy vigyem be...

Miért mondják hogy vigyem be személyesen az önéletrajzom, ha interneten is megtalálható az álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Egyik helyre keresnek dolgozót, többször elküldtem már de nem jártam sikerrel. Megkérdeztem személyesen is bent hogy miért ilyen nehéz bekerülni, mire azt mondták vigyem be személyesen az önéletrajzom.

WTF? Minek hirdetik meg online az állást ha azt a tanácsot kapom hogy vigyem be személyesen?


ápr. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Csak le akartak rázni, lenyugtatni, hisz láthatóan nem érted, hogy nem kellesz nekik.
ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Megkérdeztem személyesen is bent hogy miért ilyen nehéz bekerülni, mire azt mondták vigyem be személyesen az önéletrajzom."


Es ugy erezted azt mar nem kerdezed meg, hogy miert, hanem inkabb kiirod ide, hatha mi tudjuk, hogy valami random ceg miert ker valami random embert, hogy szemelyesen vigye be az oneletrajzat?

ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hirdetnek online az allast nem tudnal a letezeserol. Szemelyesen pedig (talan) azert kell bevinni, hogy mar akkor tudjanak veled beszelgetni es elkezdodjon az interjuztatasi folyamat.
ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add már meg a cég nevét és fehívjuk, megkérdezzük neked, ha te nem merted, amikor ott voltál.

Egyébként jó eséllyel akit kérdeztél, annak köze sincs a kiválasztáshoz, és lerázott csak, akinek meg van, az nem véletlenül nem hívott be egyszer sem

ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval többször is jelentkeztél az adott céghez ugyanarra a pozícióra az önéletrajzod elküldésével, majd miután nem kerestek befáradtál személyesen érdeklődni, amire azt a választ kaptad, hogy személyesen vidd be az önéletrajzodat és ahelyett, hogy megkérdezted volna, hogy miért ide írod ki ezt a kérdést....


Ne haragudj de ilyen emberre mégis melyik cégnek lenne szüksége? Elsőre fogni kellett volna az adást, hogy nem kellesz mikor vissza se jeleztek...

ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!