Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiből tudtok megélni így...

Mennyiből tudtok megélni így 2024-ben?

Figyelt kérdés

én jelenleg németországban dolgozok. igy az én itteni dolgokat euróban fogom leírni... a fizetésem 1550 nettó


Szoba-380 euró

élelmiszer: 200 euró ( heti 50)

benzin 100 euró

szórakozás : 60 euró ( netflix, playstation plus ,stb)

a többi 810 eurót félreteszem

nálam igy néz ki minden hónap már 3-4 éve... évente 1x veszek ruhákat, cipőt 3 évente veszek

tehát a havi költésem az 740 euró ami jelenleg 290 ezer forint

illetve nyaralni nem járok mert nem is vágyok rá



ápr. 21. 17:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Fragesteller!



Wenn Ihre aktuelle Lebensqualität zu Ihnen passt, dann tun Sie es, ich wünsche Ihnen viel Erfolg für die Zukunft.


Aber warum leben Sie im Ausland? Für einen besseren Lebensstil? Für das höhere Gehalt?


Denn über Sie kann man im Moment nichts davon sagen.


Jedenfalls kann man in Ungarn Gerichte mit 80-90 % Fleischanteil kaufen, und die Preise unterscheiden sich kaum von den deutschen Preisen.


Warum bist du eigentlich in Deutschland? Sie leben von einem Monat auf den anderen und werden in 5-10 Jahren eine Immobilie in Ungarn kaufen?!


Ich habe in Deutschland gelebt und weiß nicht wirklich, was du dort machst?!


Schreiben Sie eine normale Antwort oder vergessen Sie Ihre schriftliche Frage!!


Übrigens! Wie läuft es mit deinem Deutsch?

ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Deshalb habe ich einen Plan für meine eigene Immobilie in Ungarn
ápr. 24. 23:36
 43/44 anonim ***** válasza:
Ich nich spreche gut Deutsch, aber ich arbeite für einen firma in Berlin. Ich arbeite bei Homeoffice. Das ist besser für mich, ich wünsche leben in Deutschland nicht.
ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

• Rezsi és "anyumnak plusz hozzájárulás": 30-E. Évekkel ezelőtt ebben már étkezés is benne volt és akkor még nem főztem, ennyit romlott a pénz.

• Szolgáltatás: 10-E.

• Bérlet: 10-E.

• Egészségtudatos étkezés: 70-E.

• Marad: 136-E. A háromnegyedéből szórakozok és utazgatok. Máshol elszállna az egész.

• Spórolás elvileg: k.b. 34-E. Azért feltételes, mert sok gond miatt mínuszoltam magamat és kölcsönöket is adtam. Lakáshitel nekem nem valószínű, mert félig rám van írva a lakás és csak lottónyereménnyel veszek másikat. :-)

ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!