Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Saját ingatlannal mennyire...

Saját ingatlannal mennyire lehet megélni havi 300-400-ból ?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy magamra fogok maradni. Nem akarom részletezni. Még tanuló vagyok, alkalmi munkázok nappali mellett havi 100-ért, ezt félrerakom+magamra költöm. Viszont ha úgy fogja hozni a sors, abba kell hagynom a napplis tanulást, és főállásban dolgozni.

A jelenlegi képzettségemmel megfelelő munkákat nézegettem, mivel még szja mentes vagyok, olyan 400 körül kaphatnék.

Azzal meg tudok egyedül élni, ha csak rezsit+kaját+biztosításokat kell fizetnem, olykor venni ezt-azt?

A rezsi havi 50-60.


ápr. 28. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rá tudok parázni az ilyesmire, de köszönöm a választ. Az a legrosszabb rémálmom, hogy utcára kerülök vagy éhezni fogok, vagy nem vehetek meg egy új cipőt ha tönkrement a régi.
ápr. 28. 21:50
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
300-400 ezer nettóból bőven meg lehet élni egyedül ha nincsenek nagy igényeid, akár még albérletben is. Én havi 150-200-at költök élelmiszerre és tankolásra együtt. Ami marad befektetem és ha van valami nagyobb kiadás veszek ki belőle. Nyilván ha mindenből mindig a legdrágábbat veszed és luxuscikkekre költesz, akkor ahhoz kevés, de tisztességes megélhetéshez saját ingatlanban jelenleg elegendő a 3-400 ezer.
ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
A következő hónapokban vezesd mire mennyit költesz. Hó végén add hozzá az 50-60e rezsit és látni fogod, hogy számodra elég 300-400e avagy sem.
ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ennyiből simán meg lehet élni, max ha neccesen megy, akkor lejjebb adsz az igényekből.

De azért ennyire ne parázz már rá a dolgokra bakker, még ki sem derült mi van anyukáddal, de te gondolatban már el is temetted.

ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vehetsz rajta 4 kiflit.
ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fizetésed 12-18%-át elsminkelni mindig kiváló ötlet. Meg fogsz tudni élni, de felnőtt emberként majd olyanokra is célszerű lesz gondolni, hogy egy bedöglő hűtő pótlása kicsit fontosabb, mint az ívszanloran púder meg a sanel rúzs.
ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!