Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan cég ami egybe hozza ki...

Olyan cég ami egybe hozza ki a csomagokat?

Figyelt kérdés
Különböző oldalakról akarok rendelni tárgyakat és nem akarom hogy 5-6 féle futár jöjjön a hét minden napján. Létezik olyan oldal ami összegyűjti a rendeléseket és egybe szállítja ki? Köszi

máj. 11. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Temu
máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyar nincsen esetleg? Ilyen kétes cégektől nem szívesen..
máj. 11. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen futár cég ami más futártól venne át csomagokat, csak hogy egyszerre legyenek szállítva.

Ahol van csomagpont opció válaszd azt és akkor legalább nem kell futárra várnod, de ez is változó, hogy melyik oldal melyik céget használja.

Temu meg nem ilyen amúgy se, egy oldalon gyűjt különböző eladókat, de még így is van hogy 2 részletben szállítanak, hiába egy oldalról van egyszerre rendelve.

máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A német postánál kérheted, hogy egy adott napon vigyek ki, a magyarnál szerintem ilyen nincs. futarszolgálatnál lehet, de ha te különböző helyekről rendeled, lehet 2 csomag dpd-vel megy 2 postával, 2 meg gls-sel.
máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azaz: egybe nem fogja gyüjteni senki. amúgy nem ertem miert gond, ha 5 nap megy. nekem van olyan ügyfelem, aki napi szinten kap 10 csomagot és privát...
máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen
máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!