Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Öregségi nyugdíj időszakos...

Öregségi nyugdíj időszakos újraszámoltatása hogyan működik, ha még nyugdíjasként évekig dolgoztam?

Figyelt kérdés

Jó napot kívánok!


Nyugdíjasként még évekig dolgoztam aktívan. Öregségi nyugdíjat közben is kaptam. Már egy ideje nem dolgozom.


Úgy értesültem, hogy időnként kérhető újraszámoltatás a Nyugdíjintézettől! Ami nem ugyanaz mint az időnként adott nyugdíjemelés.


Hogyan, milyen módon lehetséges ez?


Vagy hol olvashatnék erről többet az internet segítségével, mert én sajnálatos módon nem találtam róla információkat.



Tisztelettel köszönöm az olvasók segítségét!



máj. 12. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2019 óta a nyugdíjas nem biztosított, nem fizet járulékot. Az előtte levő időszakra lehetett csak emelést kérni.
máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem tudom ez az a jogcím-e amire én is gondoltam.


Más valaki esetleg tud valami egyebet?

máj. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!