Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személy vagyonőr tanfolyam...

Személy vagyonőr tanfolyam fegyver vizsga nélkül is értékes képzés és sok munka betölthető vele?

Figyelt kérdés
És a fegyver vizsga egyébként mennyire nehéz? Sokan megbuknak e rajta? Meg lehet e rajta bukni? Minden érdekelne. Gyorsan kell megtanulni?

máj. 12. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak fegyveres biztiboy van, sőt... Szóval nyilván el lehet vele helyezkedni.
máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vagyonőrként mindenki el tud helyezkedni, hacsak nem sánta vagy félszemű, nem kell hozzá fegyvervizsga. Egyébként ha abból indulok ki, hogy a b.őrvizsgán konkrétan lediktálták, hogy melyik feladathoz mit kell írni, a fegyvervizsgán is el tudom képzelni, hányan bukhatnak meg. Ide nem a Nobel-díjasokat várják, te$a.
máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én olyan lepukkant meg gyógyegér embereket láttam mint FBÖ-t, hogy biztos nincs hozzá valami hatalmas megugrandó léc.


Én is azt hittem hogy ez mekkora flanc, mert hogy még is tűzfegyvert kapsz a munkakörből adódóan, aztán a fenéket.


Láttam Facebookon olyan cigót ilyen gyakorló lőtéren puskával FBÖ ruhában pózolni, hogy egy másik képén már valami lepukkant csöves kocsmában pózolt köteg húszezresekkel kiterítve az asztalon, és ezzel a képpel hirdette hogy segédmunkásokat keres németországi munkára.


Szóval kb ennyi a színvonal.


A sima vagyonőrt meg hagyjuk is, azzal elmehetsz ilyen kisbolti biztonságiőrnek, ahol ilyen 80 és a halál között, meg leszázalékolt rokkant elhízott biztiőrök vannak.


Komolyabb helyre őrnek meg csak úgy lehetsz ha alvilági kapcsolataid vannak , és van ott neved is. Lásd megboldogult M. Richárd drogos gázoló, Rogán Tóni volt testőre.

máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!