Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon sok TEMU...

Neni83 kérdése:

Tényleg nagyon sok TEMU rendelés késik?

Figyelt kérdés
máj. 23. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nekem megjött 1 nappal a lejárat előtt.
máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Igen, de csak par napot. Meg sose tudtam a 15 napos teljes visszateritest megkapni, de rendszerint megkapom a kesesi dijat. Ez mellett szinte minden rendelesnel valamire kerek visszafizetest a legbanalisabb hibak miatt, szo szerint volt olyan hogy tobb penzt kaptam vissza mint amennyire rendeltem. Jelenleg kb 150000 ftnyi cuccot vasaroltam, ugy hogy felet ha kifizettem, tobbi refound es keses. A legdurvabb az hogy olyan termek is volt amit dragabban adtam el jofogason mint amennyiert vettem, es meg az arat is visszafizettettem temuval :)
máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem időben jön, és ha késne, elvileg kapok késedelmi fájdalompénzt, de nem volt még ilyen. Bár sok haszontalan cucc van, sokminden megéri. Viszonteladásra is. Én a wish árakkal szoktam hasonlítgatni.
máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!