Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxposthoz elég egy bankkártya...

Foxposthoz elég egy bankkártya ha fizetős csomag jön? (app szükséges?)

Figyelt kérdés
most lesz az első olyan átvételem ahol nem csak kódot kell írni, elég ha nálam van a kártya és lecsippantom ott mint egy bolti fizetést? most néztem hogy valaki mobil app-ban intézett valamit ami nekem egyáltalán nincs
máj. 23. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kód kell és kártyával fizetni, app nem.
máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell app. Az csak a hülye Packeta Z-Boxhoz kell.
máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is azért szeretem a Foxpostot, mert nem kell egy újabb kib*tt appot letöltenem. Soha nem is használok ezért Packetát.
máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk velem sajnos sokszor előfordult, hogy az automatánál nem ment simán a kártyás fizetés, úh én mindig előre kifizetem ha automatába rendelek.
máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Justinianus ***** válasza:

Hát nem tudom, az én városomban ilyenek a Foxpost automaták, úgy néznek ki, mintha ellopták volna a kezelőszerveket. :)

[link]

máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!