Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jol latom, hogy tenyleg van...

Jol latom, hogy tenyleg van arcsokkenes az ingatlanpiacon?

Figyelt kérdés
máj. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy.
máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lilluci27 ***** válasza:
nem jól látod.
máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Van, boven tudsz alkudni is 5-20%-ot. Egyebkent realerteken mar igy is 50%-ot estek az arak.
máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy hol nézed. Budapest nem jellemző, vidéki kis falvakban előfordulhat.
máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ny mon lakom. Itt elég jól beallt minden. A hirdetett lakások jó része egy eve ugyanaz a környékünkön. Sok helyen pár milliót is engedtek az árból amiket nézek. De így sincs túl sok adás vétel. 5 éve még milyen őrület volt itt... Egyszeruen sztem olyan magasak az árak, hogy ezen a szinten alig van már hazai vevő.
máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azert kerdeztem meg, mert lattam Budakeszin pl mar lehet venni csaladihazat 60 millioert, 70 millioert, Budafokon is lehet venni lakast 40, 50 millioert.

En ennek nagyon orulok 👌

máj. 26. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is ertek annyit, amennyit idaig kertek ertuk. Spanyolban, Olaszban olcsobbak mar, mint a Balatonon.
máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minimalis csökkenést en tapasztaltam . Jó része stagnál, másik hasonló része 5-10 % között csökkentett m2 arat , új epitesuek esetében enyhe emelkedest is volt, hogy láttam. ( de arányaiban ebből alig ).
máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!