Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy kórházi titkárnő, akármily...

Egy kórházi titkárnő, akármilyen részlegen valami aktatologató mennyit kereshet?

Figyelt kérdés

Anyum kórházi dolgozó, és megpróbál nekem protekcióval egy ilyen állást találni ismerősök segítségével. Érettségim van és excel, word ismeretem.

Eddig egy irodai munkától sem jeleztek vissza, ahol nem kellett diploma, ezért kértem meg őt. Neki viszont csak ott vannak kapcsolatai.

Fizikai munka nem igen jöhet szóba, gyenge kis nő vagyok.


máj. 26. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Jó lenne egy gyors és gépírói is!
máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minimálbért.
máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés ez a végzettség. Kellene minimum pénzügyi-számviteli ügyintéző, tb/bérügyintéző végzettség, akkor a munkaügyön lenne esélyed. Vagy dietetikus végzettség esetleg szociális ügyintéző, nálunk a kórházban kb. ilyen munkakörökben vannak irodisták.
máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!