Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

OTP Junior kártyások. Vagy akármilyen kártyások. Mondanátok nekem olyan oldalt, ahol követni tudom a pénz mozgását? Ha rátesznek, ha levesznek.

Azért kellene, mert volt rajta 61 ezer akármennyi, és nem fizettem vele!! És most 14 ezer akármennyi van rajta.

Senki nem tudott hozzá nyúlni. És én nem értem hozzá.

Valakivel volt már ilyen?

Tudok valamit tenni?

Vajon mi lehetett ez?

máj. 17. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
OTP direkt net bank

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 17. 17:29 Privát üzenet
Ilyen 'oldal' kizarolag a bankod netbank felulete, meg a havi szamlakivonat lehet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 17. 18:27 Privát üzenet

Netbank.

Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 17. 18:28 Privát üzenet

Töltsd le az OTP Smartbank appot, hónapokra visszavezetve csekkolni tudod a pénzmozgás, utalásokat, vásárlásokat és magyarázattal, hogy mikor, hol és miért történt a tranzakció.

Ez azért durván sok összeg, mindenképp menj be a bankba ott elmagyarázzák. Nekem egyszer 3-4 ezret vontak le, de ezek extra szolgáltatások voltak, mint az SMS tájékoztató, de ehhez képest a tiéd semmi.

Tudja valaki a kártyaadataidat? Vettél neten mostanság valamit? Írtál alá valamilyen vételi szerződést manapság?

# 4/5Időpont máj. 17. 21:32 Privát üzenet
ehhez képest az enyém semmi*

# 5/5Időpont máj. 17. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 éves kamasznak milyen könyvet, blogot vagy akármilyen tartalmat ajánlanátok a pénzhez? Igazából mindenfélére gondolok, az alapok, működési elve, árfolyamok alakulása, bróker stb.
Valakinek ötlet, vagy akármilyen megoldás? Életmentő helyzetről van szó szoros értelmében. Többi lent
Akármilyen módon minden mi lenne a legkifizetődőbb rövid távon?
Végezhetek legálisan akármilyen mellékes tevékenységet a munkaidőmön kívül, amivel pénzt keresek?
Egy napos/több nem bejelentett kemény/akármilyen fizikai munka, gyorsan kell pénz, mit tudnék csinálni?
Miért nem tudok pénzt kivenni ATM-ből? Neten néztem és van pénz a kártyámon, nem is akarok többet kivenni, de akármilyen összeget ütök be kiírja h akarok-e új tranzakciót? Még...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!