Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior kártyások. Vagy...

OTP Junior kártyások. Vagy akármilyen kártyások. Mondanátok nekem olyan oldalt, ahol követni tudom a pénz mozgását? Ha rátesznek, ha levesznek.

Figyelt kérdés

Azért kellene, mert volt rajta 61 ezer akármennyi, és nem fizettem vele!! És most 14 ezer akármennyi van rajta.

Senki nem tudott hozzá nyúlni. És én nem értem hozzá.



Valakivel volt már ilyen?

Tudok valamit tenni?

Vajon mi lehetett ez?


2019. máj. 17. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OTP direkt net bank
2019. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen 'oldal' kizarolag a bankod netbank felulete, meg a havi szamlakivonat lehet.
2019. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Netbank.

Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot.

2019. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le az OTP Smartbank appot, hónapokra visszavezetve csekkolni tudod a pénzmozgás, utalásokat, vásárlásokat és magyarázattal, hogy mikor, hol és miért történt a tranzakció.

Ez azért durván sok összeg, mindenképp menj be a bankba ott elmagyarázzák. Nekem egyszer 3-4 ezret vontak le, de ezek extra szolgáltatások voltak, mint az SMS tájékoztató, de ehhez képest a tiéd semmi.

Tudja valaki a kártyaadataidat? Vettél neten mostanság valamit? Írtál alá valamilyen vételi szerződést manapság?

2019. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ehhez képest az enyém semmi*
2019. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!