Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy olyan weboldalnak, ahová...

Egy olyan weboldalnak, ahová smseket küldenek, pl. egy társkereső, ahová regisztrálni csak smsel lehet, az ezzel foglalkozó cégnek mennyi bevétele lehet?

Figyelt kérdés
Az ilyen emelt díjas smseknek hány százalékát kaphatják ők meg kézhez? Ezt nem tudja valaki hogy ez hogy van?
2010. nov. 1. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de a telefontársaságok elég nagy részét kb 40-50%-át elveszik.
2010. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A maradéknak nagy részét pedig egy köztes szolgáltató teszi el. Úgyhogy marad kb 10%.
2010. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert nézegettem most egy olyan oldalt, ahol meglévő üzleteket, meg cégeket adnak el, és van egy ilyen társkeresős hirdetés is. Csak érdekelne hogy mennyire igaz amit benne írnak. Ez a hirdetés hogy: Bevezetett társkereső oldal eladó profilváltás miatt. A weboldal 2 éve működik , 108 ezer regisztrált tagja van. Havi bevétel 240-850 ezer ft között mozog az sms ből + média ajánlatból 50-120 ezer ft/hó.
2010. nov. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!