Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki regisztrálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki regisztrálni egy társkereső oldalra? Milyen jó vagy rossz tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Ha más embereket látok rajtuk, nem gondolok semmit, sőt természetesnek is tűnik a dolog. De azt nem tudom elképzelni, hogy én is regisztráljak. Cikinek érezném, hogy máshogyan nem tudtam ismerkedni, meg félnék is, hogy egy ismerős rámtalál.
2009. jún. 28. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Énis igyvagyok regisztráltam 1 re de még semmi pedig már fél éve volt.
2009. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki de azért ha van valakid akkor töröld magad mert elég nagy balhé tud lenni az ilyenből!
2009. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Én itt ismertem meg a párom.Együtt élünk évek óta,van már babánk is:)
2009. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én regiztem egyik nap, második nap keresgéltem, megtaláltam álmaim lovagját, aki történetesen az egyetememre jár és már egy csomószor kifigyeltem bulikban itt ott, csak mindig úgy gondoltam, hogy túl jó pasi hozzám, magas és nagyon helyes fiú, fürtökben csüngtek rajta a nők. szóval rátaláltam erre a fiúra azon az oldalon, már nagyon régen regisztrált, nem is vette komolyan hogy majd ő ott normális párt talál (a bulikban megismert nők általában csak kihasználták, ez vicces lehet, mivel ő a férfi, de így van: rámásztak, "megdugták" aztán nem hallott felőlük többet:D én se hittem el először ezt, aztán megismertem és mostmár elhiszem) aztán felvett msnre, pont nem volt éppen barátnője, másnap találkoztunk, harmadnap összejöttünk és azóta együtt vagyunk, ennek már lassan egy éve:) csodálatos ember, nem csak külsőleg, belsőleg is, nagyon szeret engem, figyelmes, a tipikus "jófiú". szóval veszíteni nem veszthetsz semmit, csak légy kezdeményező, ne várd azt a bizonyos szájba repülő sült galambot, vedd a kezedbe a sorsod:)
2009. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5-6 év alatt találtam 2 értelmes srácot, az egyik az élettársam lett, nagyon sokat randiztam, jó tapasztalat szerzés. Hogy a csajok milyenek, nem tudom, de unom a hapsik leveleit, hogy webcam szexlejünk meg vegyél fel msn-re. Az ilyenekre nem válaszolok.
2009. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elején én sem akartam regisztrálni pont e miatt, hogy valaki ismerős rám talál. De aztán regisztrálatlanul nézelődtem és volt pár olyan ember akinek mindenképp írni akartam, mert vagy belsőleg vagy külsőleg megfogott. Onnantól nem nagyon érdekelt hogy valami ismerős megtalál e. De szerintem nem talált, vagy csak nem szólt. Egyébként jó a társkereső, több minden alapján szelektálhatsz, nem olyan mintha valahol meglátnál valakit és csak a külsejét látod, hanem adatlapja alapján valamennyire képben lehetsz hogy miket szeret. Szerintem vágj bele.
2009. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy képes lennék regisztrálni egy ilyen oldalra. Nekem nem tenne jót az önbizalmamnak....
2009. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!