Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok, milyen...

19 éves lány vagyok, milyen bankkártyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bankkártyát csináltatni,amire utalnának nekem pénzt,és tudnék is azzal fizetni meg stb. Hol lenne a legérdemesebb megcsináltatnom?
2010. nov. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

erste

ingyenes számlavezetés 25 éves korodig

netbank

a kp levételért egy picit többet számol mint a többi bank, de nekem tökmind1 me sose veszek le kp-t..x.d

2010. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"erste

ingyenes számlavezetés 25 éves korodig

netbank"


ezt csak fiúk igényelhetik!

2010. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
K&H banknál próbáld meg.
2010. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. nem kártyára utalnak, hanem számlára. Nézz utána, hogy legalább az alapvető dolgokkal tisztában legyél, mert így könnyen bárki bepaliz.

2. diák vagy? Nézz utána a különböző bankok kínálatának. Te tudod, hogy pontosan mire kell és mik az igényeid.

3. én otp-nél vagyok, a diákszámlájuk jó, mert nincs kb semmi díja, viszont minden sarkon van automatájuk, nem kell a fél várost átcaplatni érte.

4. a kérdésedre válaszolva: szerintem narancsos mintás kártyát csináltass, mert az szép, vagy fényképeset, mert az egyedi.

2010. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első jól mondja! Erste Bank! pl Visa Electron kari :D


Második..ezt nem tudom honnan szedted, de lol:D

2010. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos az egyik hozzászólás,tényleg elég hülyén és tudatlanul fogalmaztam:D Igazából engem az érdekelt volna,hogy van-e valami konkrét jó ajánlat, amúgy igen,diák vagyok. Anyuval néznénk ki mindenképpen,ő ért ezekhez a bankos dolgokhoz,csak ő most nem ér rá ilyesmire,ezért kérdeztem meg itt. Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 3. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!