Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a problémám? Segítséget kreatív ötletet várnék

Figyelt kérdés

A helyzet az lenne hogy, 18 éves vagyok most vagyok 11.es és egyéb okokból amit nem szeretnék kifejteni pénzhez kellene jutnom. olyan 200 ezer Ft körüli összeghez bár a lényeg hogy kapja valahonnan munkát.

Esti suliba járok, ez mellett bejelnthetem magam munkanélkülire? Milyen helyen próbálkozzak munkát szerezni? Interneten hol találnék, milyen területen nézzek szét ahova nem kell képesítés? Jó szándékú válaszokat szeretnék, mert tényleg szeretnék dolgozni bármit. akár takarítani vagy bármi csak nem tudom hol keressem hol kezdjem vagy.. szóval szeretnék tapasztalt embereket meghallgatni és tanácsot elfogadni tőletek. köszönöm.


2010. nov. 8. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

munkanélkülit nem kapsz, mert nem dolgoztál még :)


keress egy diákmunka központot.

(rébusz vagy melódiák, vagy valami másikat.)


ott regisztrálsz, és ajánlanak melókat.

rengeteg munka van.

én kerestem 70-80.000 körül is 2 éve.

(cimkézés, pakolás, adatrögzítés, stb.)

2010. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
estin vagyok, csak nappalira adnak diákmelót.....
2010. nov. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!