Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy hatalmas problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hatalmas problémám, ebben szeretnék segítséget. Voltatok már hasonló helyzetben? Le vagyok törve teljesen.

Figyelt kérdés

Van egy barátom már 1 éve, imádom őt, ő az első szerelem. Más fiúra rá sem nézek, nem flörtölgetek. VISZONT van egy srác akivel nap mint nap találkozom, nagyon jóban vagyunk, néhány éve esélyes lett volna, hogy összejöjjünk.

Elhessegetem a gondolataimat, ha a másik srác jut eszembe és tudom, hogy valószínűleg nem is működne vele, de annyira vonz engem. Lehet, hogy csak szexuálisan, de megőrülök, hogy nem tehetek semmit. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyire szeretem a barátomat és le is csillapszik ez bennem, egészen addig míg meg nem látom a másik fiút. Mit gondoltok?

kérlek ne nézzetek le ezért és ne mondjátok, hogy ez nem szerelem. teljes mértékben az, rá sem nézek másra. de ez nyugtalanít miért van.

kérlek írjátok le a véleményeteket esetleg, hogy volt-e már veletek hasonló.

köszönöm!


2010. okt. 19. 21:10
 1/5 Moszuke ***** válasza:
56%

igazad van ez szerelem. csak nem a párod iránt^-^


tudod.. nők maguk se tudják mi kell nekik:)

2010. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de most ezzel mi a gond? egy szimpla szexuális vonzódás teljesen természetes, ezzel még nem csalod meg a barátodat úgymond ...
2010. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, de félek, hogy ha olyan helyzetbe keverednénk, nem mondanék nemet...de tényleg senki mással nincs meg ez, ezért nem értem mi van velem. :(
2010. okt. 19. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább flörtölnél minden pasival.
2010. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

de úr isten ... miért félsz az olyan helyzettől ?

hát mondj igent csak nyugodtan !!!! nem lesz baj belőle ...

2010. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!