Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérlek ne nézzetek hülyének,...

Kérlek ne nézzetek hülyének, én is úgy hallottam, elképzelhetetlennek tartom a dolgot. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam mondta, hogy édesapját megmotozták a Tescoban, mikor nem csinált semmit, azt mondták, hogy gyanúsan viselkedett...

Nem találtak nála semmit, ezért feljelentette a security céget (vagy lehet, hogy csak magát az őrt, nem tudom pontosan a részleteket!), és kártérítésként 1.000.000 Ft-ot kapott. Ez lehetséges, vagy kitalálta? Egyáltalán ezért egy őr bajbakerűlhet? Vagy csak maga a cég? Párom őr szeretne lenni... Nem nagyon értem, hogy ez hogy van. Lehet inkább lebeszélem, ha igaz!!!

21/N


2010. nov. 14. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez kamu..Ha igaz lenne akkor minden olyan helyen ahol biztonsági őr dolgozik,és szűrőpróba szerűen motoz,fel lehetne jelenteni.

Én például olyan helyen dolgozom,ahol mindig van szúrópróba szerű motozás..Volt amikor 3 héten keresztül mindig engem motoztak meg(nálam villogót a lámpa) Már jó pár millám lenne ha igaz volna a sztori...

A biztonsági őr megfelelő körülmények között,és kulturáltan megmotozhat,ha erre ő okot lát..Ez a feladata..

2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm is így járt, nála sem találtak semmit. Ő sem értette, hogy miért viszik hátra, mikor nem csinált semmit, és nem is csipogott be a kapun...

Ő még 18 éves sem volt, és igy egyedül nem is vlzsgálhatták volna át, de ő nem tett feljelentést. Azért egymillió azért sok...

2010. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dellfil válasza:

Esetleg, ha egy menő ügyvédet fircangolnak és nem túl "művelten" viselkednek a biztonsági őrök, akkor elképzelhető.


dellfil

2010. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kamu, mert múltkor olvastam egy cikket, amiben egy magyar nő norvág párját az őr - Auchanban ! - bekísérte egy helyiségbe, mert "próbaellenőrzést" végeztek rajta, csak hogy a mai törvények szerint NINCS ilyen a jogban, hogy próbaellenőrzés
2010. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kamu az 1 milliós kártérítés.

Viszont az sem igaz, hogy a biztonsági őr szúrópróbaszerűen motozhat. Csak alapos gyanú esetén jogszerű eljárni!

2010. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szúrópróbás motozás igaz! Jelenleg a párom gyárimelós és itt is mindig megmotozzák (grundfos). Boltban persze nem csinálnak ilyet!
2010. nov. 14. 19:44
 7/8 anonim válasza:
Az ott dolgozókat megmotozhatják, de a vásárlókat nem szokták, csak ha tényleg gyanúsan viselkedett. Az egy milla nekem is kamu.
2010. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az más ha valaki ott dolgozik.
2010. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!