Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán egy terméket "fix...

Vaterán egy terméket "fix leütéssel" megrendeltem, és "személyes átvétel" mellett döntöttem. Ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam a Vaterán, és nem ismerem teljesen... csak mert vannak olyan dolgok, amiket ugye nem lehet megadni a másiknak, meg nem lehet Vaterán kívüli üzletet kötni, így nem tudom, mit szabad, és mit nem. Nekem jó a személyes átvétel, de a postai utánvétel is tökéletes. Ilyenkor nekem kell ezután levelet írnom a partnernek vagy várjak?
2010. nov. 16. 09:39
 1/4 anonim válasza:
ha leütötted akkor kapsz a mail címedre vaterától egy levelet, ami igazolja ha te ütötted le, a levélben benne lesz az eladó mail címe telefonszáma, ha nem akarsz t*kölni, akkor felhívod mobilon és megbeszéled vele...
2010. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5 éve Vaterázom, van némi tapasztalatom. :) Ha Te ütötted le a terméket, akkor evidens, hogy neked kell jelentkezni először a megadott elérhetőségeken. Én ugyan jobb szeretem az e-mailt, de telefonszámot is kapsz majd.


Személyes átvétel esetén azért érdemes még az eladóval értekezni leütés előtt, hogy milyen kondíciókat vállal. Én speciel nem szoktam vinni sehova a terméket, ha személyes átvételt kér valaki, akkor jöjjön el hozzám.


Postai utánvétet nem szeretik az eladók, különösen nem nullás felhasználóknál, mert előfordulhat, hogy nem veszi át az illető a terméket és akkor ugrik 1500 körüli pénz és csak a bosszúság van.


Összefoglalva: jelentkezz az eladónál, beszéld meg vele a személyes átvételt, vagy ha messze vagytok, esetleg az eladó nem rugalmas, akkor utalj neki és kérd a postát, ha kellő pozitív értékelése van.

2010. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szabad Vaterán kívül üzlete kötni, arra vonatkozik, hogy nem beszélheted meg vele leütés előtt a dolgokat. De ha már megnyerted, bármilyen módon kapcsolatba léphetsz az eladóval, rátok van bízva, hogy intézitek el az adásvételt.
2010. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vaterán a fórum azért van hogy minden ilyen és ehhez hasonló tájékozatlanság esetén pontos,kimeritő választ kapj.Itt tippeket kapsz,ott korrekt tájékoztatást!Te döntesz melyikre van szükséged!


[link]

2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!