Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlát hogy tudok...

Paypal számlát hogy tudok feltölteni?

Figyelt kérdés
Ha regisztráltam paypalra, akkor hogy tölthetem fel a számlámat, és honnan szerzek dombornyomott kártyát? Értelmes válaszokat várok.
2010. nov. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell dombornyomott kártya - egyes bankoknál pl. külön van netes számla, netkártyával a rendes mellett - ez szerintem biztonságosabb is.

Feltölteni meg úgy tudsz, hogy a a kártyához tartozó számlaszámra utalsz/fizetsz be.

2010. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Nekem OTP-s kártyám van, azt használhatom?
2010. nov. 16. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak bankkártyával lehet feltölteni, hanem sima banki átutalással is. A TOP UP menüpontra kell menni, és kiírja, hogy hová kell utalni és milyen kódot kell írni a közlemény rovatba, hogy a Te paypal számládra érkezzen a pénz.
2010. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Nem kellene feltöltened a PayPal számládat, mert az nem úgy működik, hogy "feltöltök rá pénzt és csak abból tudok vásárolni"...


A PayPal számlád úgy működik, hogy beregisztrálod a bankkártyádat (az OTP bankkártyák általában használhatóak) és amikor vásárolsz a PayPal accountod segítségével, akkor a megfelelő összeget a bankkártyádon keresztül leemelik a bankszámládról automatikusan!!!

CSAK ANNYIT és CSAK AKKOR amikor vásárolsz...


(Próbáld meg beregisztrálni a bankkártyádat a PayPal accountodban, ha nem engedi a rendszer, akkor nem jó a bankkártyád.)


Az biztos, hogy a gyerekeim OTP Junior bankkártyája jó volt!


Azért sem jó feltölteni a PayPal számládat, mert a maradék pénzt majd vissza kell utalnod a bankszámládra : ez nem díjmentes! (Ehhez be kell majd regisztrálnod a bankszámládat is.)


Úgy képzeld el a PayPal rendszerét, mint egy "második" bankkártyát, ami védi a valódi bankkártyádat az interneten. (Nem a valódi bankkártyád adatait kell megadnod a neten fizetésekkor, hanem a biztonságosabb PayPal accountodat.)


SZÓVAL :

1.) Regisztráld be a bankkártyádat...

2.) NE tölts fel pénzt a PayPal számládra (mi a fenének?)!!!

2010. nov. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. nov. 17. 16:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem.Ha nekem a kártyámon forintban van meg az összeg, és dollárral szeretnék fizetni, mármint amit rendelek, annak az ára dollárban van megadva egy külföldi weboldalon, akkor mit kell tennem?
2010. nov. 18. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

SEMMIT nem kell tenned : a dollárban történő vásárlást a Bankod a forint számládról fizeti ki (a napi árfolyamot számolják és átváltanak annyi forintot dollárra, ami szükséges)...


Neked ezzel semmi gondod, max. annyi javasolt, hogy vásárlás előtt nézz utána, van-e annyi Ft a számládon, amennyiből kijön a dollár-vételár! (Ha többet költesz, mint amennyi pénzed van, azért büntető-díjat számolnak fel a bankok.)

2010. nov. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Üdv!


Regisztráltam magamnak egy Paypal accountot, mert PokerStars-os számlára szeretnék befizetni.


Ha jól értem, akkor azt írtátok, hogy Paypal-on meg kell adnom a bankkártya számomat, és a pin kódját, és ezután, ha mondjuk 5$-t szeretnék befizetni PokerStars-ra, akkor 5$-t vesz le a számlámról, és nem többet.

Jól értettem?


A kérdés, az, hogy hol tudom megadni az adatokat, és hogy, ezt rögtön használatba vehetem-e?


Illetve, hogy kell-e tudnom még valamiről, a Paypal-al kapcsolatban?


Köszönöm!

2010. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!