Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi bankszámlára utaltam...

Külföldi bankszámlára utaltam pénzt, egy szolgáltatásért. Vissza tudom szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Külföldi, bankszámlára utaltam pénzt, egy magyar illetőnek. Tudok feljelentést tenni? Csak a nevet tudom, a pontos címet sajna nem! Mit tehetek ez ügyben? Nem az a 15 000 Ft. Csak bánt, h becsaptak ...:(
2010. nov. 22. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszaszerezni. Ha bűncselekmény történt tehetsz feljelentést, de nem biztos, hogy az történt.
2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külföldi munka ügyben küldtem pénzt. Angol Bankszámlanyitás, Angol adókártya, és Szállás foglaló - ra. Bűncselekmény történt azt nem tudom, de kezd sandítani a dolog :((
2010. nov. 23. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokra nem mész a feljelentéssel sem, pláne, hogy külföldön történt a dolog.
2010. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem külföldön történt, itthonról utaltam angol bankszámlára Magyar nevű férfinak. Elegem van már a sok csalóból. Komolyan mondom már senkiben sem bízhat az ember. Ez elszomorító....:(((((((((((((((((((
2010. nov. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!